Žraločí chrupavka cena

Nově jsme pro Vás zmapovali nabídku žraločí chrupavky na našem trhu. Doufám, že Vám bude námi dodaný seznam k užitku. Cena je seřazena, podle ceny za denní doporučenou dávku. Údaje jsme na internetu sbírali 31.8.2014

.

Olimpex Shark - žraločí chrupavka Forte 250 tbl. aktualní cena 953,- Kč. Díky velkému balení, které Vám vydrží na 41 dní, vychází denní dávka na krásných 15,30 Kč. Tato dobrá cena za denní dávku je vykoupena vyšší pořizovací cenou za jedno balení.


Olimpex Shark Forte tbl. 30x750 mg  žraločí chrupavka aktualní cena 133,- Kč. Tento výrobek je totožný s výrobkem Olimpex Shark Forte tbl. 50x750 mg  žraločí chrupavka, jen jde o menší balení, které Vám vydrží 7,5 dne. Cena jedné doporučené dávky výjde na 17,73 Kč. Takže je výhodnější objednat víc menších balení, než jedno větší. Toto neplatí, ale největšího balení žraločí chrupavky od této firmy, u něho totiž vychází žraločí chrupavka nejlépe. Toto malé balení je výhodné i v tom případě, že chcete vyzkoušet, zdali vůbec dokážete žraločí chrupavku jíst. Jde totiž o nejlevnější produkt na trhu.


Olimpex Shark Forte tbl. 50x750 mg  žraločí chrupavka aktualní cena 223,- Kč. Pokud budete tuto žraločí chrupavku dávkovat na menší doporučené denní dávce, tak Vám toto balení vydrží 12,5 dne a denní dávka Vás vyjde na pěkných 17,84 Kč.


Walmark žraločí chrupavka 30x740 mg aktualní cena 193,- Kč za balení. Doporučené dávkování u tohoto balení jsou 4 tobolky s jídlem. Cena denní dávky vyjde na 25,73 Kč a jedno balení vydrží na 7,5 dneKdyby jste hodně hledali, tak nejspíš na internetu naleznete i další žraločí chrupavku od dalších várobců. Co jsem ovšem přepočítaval cenu za denní dávku, tak jsem se u těchto výrobků dostával na mnohem vyšší ceny za denní dávku, než u výše zmíněných balení. Proto jsem je do seznamu raději ani nezahrnul.